Jesteśmy członkami Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego!

ROT

Cieszymy się ogromnie, że zostaliśmy członkami Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Jest to ważna informacja dla osób poszukujących ciekawych atrakcji turystycznych w regionie, ponieważ przystąpienie do ROT oznacza, że nasza organizacja będzie miała możliwość aktywnego uczestnictwa w promowaniu regionu i rozwijaniu turystyki.

Dzięki przystąpieniu do ROT,  będziemy mogli współpracować z innymi członkami organizacji, wymieniać się doświadczeniami oraz uczestniczyć w inicjatywach mających na celu promowanie atrakcji turystycznych województwa świętokrzyskiego. To również oznacza, że nasza organizacja będzie miała możliwość aktywnego uczestnictwa w organizowaniu wydarzeń, takich jak festiwale, targi czy imprezy sportowe.

To ważny krok, który pokazuje, że nasze działania i inicjatywy w dziedzinie turystyki są doceniane i cieszą się uznaniem w regionie. Będziemy mieli okazję włączyć się w promowanie turystycznych atrakcji naszego województwa oraz zachęcanie turystów do odwiedzenia świętokrzyskich pięknych zakątków.

Współpraca z ROT z pewnością przyczyni się do zwiększenia zainteresowania turystów regionem świętokrzyskim. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej aktywnej współpracy z innymi członkami ROT, osiągniemy jeszcze większy sukces w promowaniu regionu świętokrzyskiego i przyciąganiu turystów z kraju i zagranicy.